top of page
cocon-tonery-logo
velkoformátový-tisk.webp

Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk u COCON-tonery – Kvalita, rychlost a nízká cena

Vítejte u COCON-tonery, vašeho specialisty na velkoformátový tisk přímo v srdci Prahy 8, na adrese Střelničná 1660, Ládví. Naše prodejna a tiskové centrum nabízí širokou škálu tiskových služeb, které splní všechny vaše požadavky na kvalitu, rychlost a cenovou dostupnost.

Naše služby velkoformátového tisku zahrnují jak černobílý, tak barevný tisk v nejvyšší kvalitě.

 

Formáty:

A0, A1, A2

U nás si můžete nechat vyrobit:

fotoobrazy

praktické roll-upy

atraktivní bannery

informační cedule a poutače

precizní výkresy

projektové dokumentace

katastrálních mapy a mnoho dalšího...

Velkoformátový tisk: Materiály a technologie

Používáme pouze papíry nejvyšší kvality s různou gramáží – od běžných papírů, přes robustnější papíry až po speciální fotopapíry. Naše technologie tisku zaručuje nejen rychlé zpracování vaší objednávky, ale i výsledky, které jsou vždy ostré, živé a odolné / dlouho trvající..

Běžný papír: 80g

Robustnější papír: 180g

Speciální fotopapír: 200g

Velkoformátový tisk

Jsme připraveni na vaší objednávku velkoformátového tisku

Ať už plánujete tisknout projektovou dokumentaci, připravujete materiály pro nadcházející konferenci, nebo potřebujete vytisknout reklamní materiály, COCON-tonery je tu, aby vám vždy pomohla. Navštivte nás, nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem a my se postaráme o vše ostatní.

S námi získáte nejen kvalitu a rychlost, ale i přátelský servis a ceny, které jsou opravdu výhodné. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost ukázat vám, že velkoformátový tisk může být snadný, rychlý a ekonomický.

Poptávky a soubory nám zasílejte na cocon@cocon.cz a o zbytek se postaráme.

 

Samozřejmě Vám nejprve zašleme cenovou nabídku k odsouhlasení. Poté se vrhneme na grafické zpracování. Pokud máte již tiskové podklady připravené počítejte s výrobou cca 3 pracovní dny.

Velkoformátový tisk
Velkoformátový tisk

Cena, která se vyplatí

Přestože nabízíme tiskové služby nejvyšší kvality, naše ceny zůstávají nižší než je tomu u konkurence. Snažíme se, aby velkoformátový tisk byl dostupný pro každého – ať už potřebujete tisknout velké množství materiálů nebo jen jednotlivé kusy.

Doprava zdarma:

U COCON-tonery dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Rozumíme, že každý projekt je jedinečný, a proto se snažíme vždy najít nejlepší možná řešení přímo na míru. Navíc pro všechny objednávky nad 2 500 Kč nabízíme rozvoz po Praze zdarma. Využijte této příležitosti a nechte si své materiály doručit přímo k vašim dveřím bez jakýchkoli dalších nákladů.

COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page