top of page
cocon tonery praha

COCON.CZ

Dva poznámkové bloky

Kroužková vazba a Laminace

Kroužková vazba a Laminace

Hledáte kvalitní zpracování tiskovin pro vaše podnikání nebo osobní projekty? Pak jste na správném místě! Naše společnost COCON-tonery se specializuje na kroužkovou vazbu a laminaci, které dodávají vašim dokumentům nejenom estetický vzhled, ale také odolnost a dlouhou životnost.

S kroužkovou vazbou získáte praktický a flexibilní formát, který umožňuje snadný přístup ke všem stránkám vašich materiálů. Navíc, díky laminaci budou vaše dokumenty chráněny před poškozením, vlhkostí a opotřebením, což je ideální pro časté používání nebo distribuci. Udrží pořádek v dokumentech a zaručí jejich dlouhodobou čitelnost.

Náš profesionální tým se postará o každý detail a zajistí, že vaše tiskoviny budou vypadat skvěle a splní vaše očekávání. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o vynikající kvalitě naší kroužkové vazby a laminace!

Kroužková vazba (Plastová)

Kroužková vazba plastová je moderní metoda spojování dokumentů nebo papírových projektů pomocí plastových kroužků. Tyto kroužky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu, který je odolný proti opotřebení a dlouhodobému používání. Jsou k dispozici v různých velikostech a barvách, což umožňuje širokou škálu možností pro personalizaci vašich dokumentů.

Výhody kroužkové vazby plastové

 • Odolnost

 • Flexibilita

 • Estetika

 • Snadná úprava

Vazba dokumentů plastovým hřbetem až do 400 listů papíru 80g. Možnost výměny nebo vložení listů bez poškození hřbetu (opakovaná výměna listů). Formát A3, A4, A5 . V ceně je čirá folie, zadní karton 250g (lesklý, imitace kůže) a hřbet.

Pokud máte zájem o plastovou kroužkovou vazbu nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi potřebami v oblasti vázání dokumentů.

Kroužková vazba plastová

Laminace

Pokud jste někdy hledali způsob, jak chránit a zvýraznit své důležité dokumenty, pravděpodobně jste narazili na pojmy jako "laminace" a "laminování". Tyto postupy se staly standardem v mnoha odvětvích, od tisku až po kancelářské vybavení. Ale co přesně znamenají a jak mohou prospět vašim materiálům?

Laminace je proces, při kterém se ochranný film připevňuje na povrch dokumentu pomocí tepla a tlaku. Tento film může být průhledný nebo matný a je k dispozici v různých tloušťkách. Laminování je obecný termín používaný k popisu celého procesu aplikace laminovacího filmu na dokument.

Výhody Laminace a Laminování

 • Ochrana před poškozením

 • Zvýraznění barev a detailů

 • Snadná údržba

 • Možnost psaní na laminované povrchy

Ve společnosti COCON-tonery jsme odborníky na laminaci a laminování. Naše špičkové zařízení a zkušenosti nám umožňují poskytovat vysoce kvalitní služby pro ochranu a zdůraznění vašich důležitých dokumentů. Zabraňte laminací vniknutí vlhkosti, prachu a dalších nečistot nebo poškrábání a zmačkání vašich dokumentů. Nabízíme oboustranné laminování dokumentů do formátu A2 (42x59cm) a na vyžádání i nestandartních formátů.

Laminace dokumentů

CENÍK - KOVOVÁ KROUŽKOVÁ VAZBA

str. / vel. hřbetu

do 60 str. / do 8mm

A4

do 90 str. / do 11mm

do 135 str. / do 16mm

40 Kč

50 Kč

70 Kč

Vazba A3 po kratší straně = cena vazby A4 + příplatek 20 Kč

Vazba vždy obsahuje: čelní strana - standardní čirá folie / zadní strana - karton 250g

Vazba A5 = cena vazby A4

Kroužková vazba kovová

Kroužková vazba (Kovová)

Kroužková vazba kovová, někdy nazývaná i wire-o vazba, je proces, při kterém se dokumenty spojují pomocí kovových kroužků. Tyto kroužky jsou obvykle vyrobeny z oceli, což zajišťuje pevnost a dlouhodobou odolnost spoje. Proces spojování je relativně jednoduchý a zahrnuje děrování dokumentů a poté vložení kroužků, které se následně zavírají, aby se zajistila bezpečná a pevná vazba. Jedná se o nejefektivnější a nejtrvanlivějších metodu spojování dokumentů.

Výhody Kroužkové Vazby Kovové

 • Odolnost a trvanlivost

 • Estetický vzhled

 • Snadná manipulace

 • Možnost přidání nebo odstranění stránek

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální vazbu pro vaše dokumenty, kroužková vazba kovová je tou správnou volbou. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují zajistit perfektní výsledky s maximální spokojeností zákazníků.

Nechte si u naší společnosti COCON-tonery svázat jednotlivé stránky do jednoho celku a vylepšete tak vzhled, pevnost a trvanlivost tištěných materiálů. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují zajistit perfektní výsledky s maximální spokojeností zákazníků.

CENÍK - LAMINACE

LAMINACE

A6

80 mic. - Lesklá

13 Kč

Ořez = 1Kč / 4 ořezy

Děrování / str. = 1Kč / 2-4 (euro závěs)

Zaobalení = 1Kč / 4 rohy (zaoblení)

100 mic. - Lesklá

125 mic. - Lesklá

100 mic. - Matná

A5

A4

A3

A2

14 Kč

15 Kč

17 Kč

15 Kč

16 Kč

17 Kč

19 Kč

20 Kč

22 Kč

25 Kč

27 Kč

40 Kč

45 Kč

50 Kč

55 Kč

60 Kč

65 Kč

70 Kč

X

CENÍK - PLASTOVÁ KROUŽKOVÁ VAZBA

str. / vel. hřbetu

20-40 str. / 6-8mm

A4

40-80 str. / 10-12mm

80-120 str. / 14-16mm

120-180 str. / 19-22mm

180-210 str. / 25mm

210-340 str. / 38mm

340-410 str. / 45mm

30 Kč

40 Kč

50 Kč

60 Kč

90 Kč

120 Kč

140 Kč

Vazba A3 po kratší straně = cena vazby A4 + příplatek 20 Kč

Vazba vždy obsahuje: čelní strana - standardní čirá folie / zadní strana - karton 250g

Vazba A5 = cena vazby A4

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

COCON-tonery

Ceníky

Služby a produkty

COCON-tonery-prodejna.jpg
bottom of page