top of page
cocon-tonery-logo
tisk-brožury.webp

Tisk brožury

Tisk brožury s COCON-tonery: moderní technologie a výhodné ceny

V COCON-tonery víme, že tisk brožur je klíčovým nástrojem pro účinnou komunikaci ve firmách, školách i na úřadech. Ať už potřebujete publikovat katalogy, sešity, pracovní sešity, nebo skripta, naše brožury vám nabídnou profesionální řešení pro všechny vaše potřeby.

Nabízíme široký výběr formátů, přičemž nejčastěji se setkáte s velikostmi A4 a A5, ale populární jsou i čtvercové formáty. Všechny naše brožury jsou tisknuty na moderních digitálních strojích Konica Minolta, které zaručují nízké náklady tisku, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě.

Pro ještě rychlejší a efektivnější zpracování využíváme nejmodernější digitální tiskové technologie, díky kterým jsme schopni nabídnout výhodné ceny a rychlé dodání vašich brožur. Díky vysoké kvalitě použitých materiálů je každý výtisk dokonalý a odolný.

Brožury: varianty vazby

Na výběr máte z několika variant vazby, které se nejlépe hodí k vašim potřebám:

  • Varianta V1: sešitová vazba s dvěma skobičkami, ideální pro školní sešity nebo interní dokumenty.

  • Varianta V2: lepená vazba typu paperback, perfektní pro katalogy nebo pracovní sešity.

  • Kroužková vazba (twinwire), která je vhodná pro materiály, kde je potřeba často listovat nebo plně otevírat stránky.

  • Bigování: je typ knihařského zpracování tiskoviny. Jedná se o lisem vytvořenou úzkou rýhu v tiskovině, podle které je pak možné tiskovinu velmi snadno ručně ohnout. Bigováním se u vyšších gramáži tiskovin (>170 g/m²) zamezí nechtěnému praskání tiskoviny v místě ohybu.

V COCON-tonery se zavazujeme k tomu, že vaše brožury budou nejen praktické, ale také vizuálně přitažlivé. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se, jak vám můžeme pomoci s vašimi tiskovými potřebami. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto vždy dbáme na to, aby každá brožura byla vyrobena s maximální péčí a z kvalitních materiálů. COCON-tonery – vaše první volba pro profesionální tisk brožur!

Poptávky nám zasílejte na mail cocon@cocon.cz.

tisk brožury
COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page