top of page
cocon-tonery-logo
tisk-letáků.webp

Tisk letáků

COCON-tonery: Vaše řešení pro profesionální tisk letáků a dárkových poukazů

Hledáte spolehlivého partnera pro tisk letáků a dárkových poukazů? COCON-tonery nabízí prvotřídní služby digitálního tisku, které vašim materiálům dodají ten pravý lesk. Ať už potřebujete tisk letáků levně nebo přemýšlíte o exkluzivních dárkových poukazech, jsme zde, aby vaše představy ožily na papíře.

Naše technologie umožňuje jak jednostranný tisk letáků, tak oboustranný tisk, což je ideální pro komplexnější prezentace vašich služeb nebo produktů. Vybírat můžete z široké palety papírů – od křídových papírů vhodných pro ostré a živé barvy až po luxusní strukturované papíry v různých odstínech, jako jsou LAID a CONQUEROR, které dodají vašim letákům a dárkovým poukazům výjimečnou a prestižní notu.

Naše nabídka papírů zahrnuje gramáže od 100 do 400 g, což vám umožní přizpůsobit materiál přesně vašim potřebám, ať už jde o běžné letáky nebo pevné dárkové poukazy. Každý projekt se u nás setká s individuálním přístupem a důrazem na detail, což zajišťuje maximální spokojenost našich klientů.

Nejvyšší kvalita a odbornost při tisku letáků a dárkových poukazů

Spolehněte se na nejvyšší kvalitu a odbornost, kterou jako COCON-tonery přinášíme do světa digitálního tisku. Naše technologie a materiály jsou neustále inovovány, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší možné řešení. Tisk letáků i dárkových poukazů provádíme s pečlivostí, aby každý výtisk reflektoval kvalitu a profesionální image vaší značky.

Neváhejte a kontaktujte nás již dnes pro nezávaznou nabídku nebo konzultaci, jak můžeme pomoci s vaší příští marketingovou kampaní. COCON-tonery – vaše spokojenost, naše prioritní cíl.
 

Povrchové úpravy:

lesklé lamino (jednostranné nebo oboustranné)

matné lamino (jednostranné nebo oboustranné)

matné saténové lamino (jednostranné nebo oboustranné)

Vzorky papírů, tisku a povrchových úprav Vám rádi ukážeme na prodejně COCON-tonery Ládví (Praha 8 Ládví, Střelničná 1660).

Nejčastější formáty letáků a dárkových poukazů:

A6

DL

A5

A4

ostatní formáty dle vašich představ až do velikosti A3++

tisk letáků
tisk letáků

Kam poslat poptávku na tisk letáků a dárkových poukazů?

V případě zájmu se nám prosím ozvěte na cocon@cocon.cz a podklady pro tisk vizitek zasílejte ideálně ve formátu pdf (v křivkách) čímže je zaručena ta nejvyšší kvalita.

Nebojte se, pokud nemáte potřebná data a tiskové podklady, pomůžeme Vám s jejich sazbou a leták či dárkový poukaz Vám pomůžeme připravit. Po schválení korektury a cenové nabídky pak následně pošleme do tisku.

Letáky a dárkové poukazy tiskneme na profesionálních strojích, termín výroby jsou cca 2-3 pracovní dny od potvrzení objednávky. V případě potřeby a aktuálních možností ve výrobě dokážeme termín zkrátit, vždy nám jde o spokojenost zákazníka, proto se snažíme na maximum a občas dokážeme i zázraky...

COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page