top of page
cocon-tonery-logo
Business Card design

Tisk vizitek

Profesionální tisk vizitek s COCON-tonery

Vítejte u COCON-tonery, vašeho partnera na digitální tisk! Hledáte-li kvalitní a cenově dostupné řešení pro tisk vizitek, jste na správném místě. Na naší prodejně (Praha 8 Ládví, Střelničná 1660) vám nabídneme širokou škálu možností, jak zvýraznit vaši firemní identitu pomocí vizitek, které přesně odpovídají vašim potřebám. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě!

Špičková kvalita vizitek a možnost personifikace

Používáme moderní technologie digitálního tisku, které zaručují výrazné a trvalé barvy spolu s čistým a precizním tiskem. Nabízíme možnost jednostranného i oboustranného tisku vizitek na křídový, ofsetový papír (250-400g) nebo strukturované papíry v různých odstínech (LAID, CONQUEROR, RIVES...) což dodá vašim vizitkám ten správný exkluzivní vzhled.

Povrchové úpravy:

lesklé lamino (jednostranné nebo oboustranné)

matné lamino (jednostranné nebo oboustranné)

matné saténové lamino (jednostranné nebo oboustranné)

Vzorky papírů, pro tisk vizitek a povrchových úprav Vám rádi ukážeme na prodejně COCON-tonery Praha 8 Ládví. Zároveň se vám individuálně přizpůsobíme a tak je možné vizitky např. zakulatit, vytvořit otvor, či výsek, popřípadě oříznout na jakýkoliv formát.

Nejčastější velikosti vizitek:

formát: 85x55mm

formát: 90x50mm

Soubory pro tisk nám zasílejte na mail: cocon@cocon.cz, prodejna@cocon.cz

Ideální data pro tisk jsou ve formátu pdf (v křivkách) čímž je zaručena ta nejvyšší kvalita.

Nebojte se, pokud nemáte potřebná data a tiskové podklady, pomůžeme Vám s jejich sazbou a vizitku Vám připravíme. Po schválení korektury a cenové nabídky pak následně pošleme do tisku.

Sazba vizitky (zhotovení tiskových dat) od 200 Kč bez DPH dle složitosti.

Termín výroby jsou 2-3 pracovní dny od potvrzení objednávky.

tisk vizitek
tisk vizitek

Vizitky levně a efektivně

Plně si uvědomujeme, že rozpočet hraje klíčovou roli pro každého podnikatele nebo firmu. Náš cíl je poskytovat cenově dostupné řešení, které nekompromisně spojuje vysokou kvalitu s nízkými náklady.

Nezáleží na tom, zda potřebujete malé nebo velké množství vizitek, zaměřujeme se na individuální přístup a maximální spokojenost každého klienta.

COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page