top of page
cocon-tonery-logo
tisk-kalendářů.webp

Tisk kalendáře

Kvalitní tisk kalendáře na zakázku s COCON-tonery

Hledáte spolehlivého partnera pro tisk kalendáře? V COCON-tonery se specializujeme na výrobu nástěnných kalendářů, které kombinují kvalitu, funkčnost a estetiku. Naše kalendáře se tisknou na křídovém papíře, který je dostupný v matné nebo lesklé variantě, čímž zajišťujeme vysokou kvalitu tisku s dlouhotrvajícími barvami.

Naše nástěnné kalendáře jsou ideální volbou pro každého, kdo si cení přehlednosti a stylu. Každý kalendář obsahuje 13 listů, včetně atraktivně navrženého titulního listu. Nejčastěji nabízíme formáty A4 a A3, jak na šířku, tak na výšku, ale rádi vyhovíme i přání na čtvercový formát.

Kvalitní vazba kalendářů

Pro svazování používáme kvalitní drátěnou vazbu s praktickým háčkem pro snadné zavěšení na stěnu. Díky výseku na každém listu je otáčení stran mimořádně snadné. Co se týče barev drátu a háčku, k dispozici máte standardně černou, bílou nebo metalickou, ale jsme schopni přizpůsobit se i vašim specifickým představám.

V COCON-tonery klademe velký důraz na individuální přístup a ochotu vyhovět každému klientovi. Vybírat si můžete z gramáže papíru od 150 do 400g/m² podle vaší preference a účelu kalendáře.

Naše firma garantuje nejen vysokou kvalitu materiálů, ale také profesionální a přátelský přístup. Věříme, že i vy oceníte naše dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti tisku kalendářů.

Nechte si od nás vyrobit kalendář, který nejen že skvěle vypadá, ale je také maximálně funkční. COCON-tonery – vaše první volba pro kvalitní a esteticky přitažlivé nástěnné kalendáře. Ukažte svým zákazníkům, kolegům nebo obchodním partnerům, že si vážíte kvality a profesionality.

tisk kaledáře
tisk kalendáře

Jak poptat tisk kalendáře

Takový rodinný kalendář z vlastních fotek je hezký dárek, výroba nenabourá váš rozpočet a potěší opravdu každou generaci. Stačí vybrat ty nejhezčí fotky z vašeho alba a zbytek už můžete nechat jen na nás.

Poptávky a soubory nám zasílejte na cocon@cocon.cz a o zbytek se postaráme. Samozřejmě Vám nejprve zašleme cenovou nabídku k odsouhlasení. Poté se vrhneme na grafické zpracování. Pokud máte již tiskové podklady připravené počítejte s výrobou cca 3 pracovní dny.

COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page