top of page
cocon-tonery-logo
Na volné noze

Řezaná grafika a samolepky

Samolepy a samolepky - od malé až po velkou

Samolepy tiskneme solventními inkousty v max. rozlišení 1440 DPI na tiskárnách řady HP latex a Roland. Tato technologie nám dovoluje realizovat zakázky jak do interiéru tak do exteriéru a garantovat dlouhou životnost. Dle potřeb klienta a požadavků zakázky na mechanickou odolnost nebo mnohaletou životnost tisky laminujeme (UV ochrana).

U menších formátů samolepek do formátu A3+ používáme také digitální tiskárny Minolta AccurioPress a na výrobu samolepek používáme kvalitní bílé nebo průhledné fólie.

Papírové a PET samolepky 

Nejběžnější materiály pro tisk etiket a interiérových samolepek. Nejčastěji se používají pro sdělení informací o výrobku, ale mohou fungovat také jako bezpečnostní prvek. Polyesterové (PET) samolepky jsou oproti papírovým odolné vůči vodě, mastnotě a chemikáliím. Obě varianty dodáváme, buď předseknuté na archu nebo nařezané na jednotlivé kusy do různých tvarů až do formátu A3+ v lesklé nebo matné variantě.

samolepky

Řezaná grafika

Vyřezávaná (řezaná) grafika neboli signmaking je technologie vhodná pro použití jak v interiéru tak exteriéru.

Díky široké nabídce materiálů rozdílných vlastností, trvanlivostí a barev je vhodná pro použití při polepu aut, výloh, billboardů, cedulí, desek, vývěsních štítů, světelných reklam nebo výstavních expozicí.
 

  • Vaši grafiku zpracujeme dle Vašich předloh včetně digitalizace a vektorizace a vyřežeme do fólie.

  • Nalepíme na stánek, výlohu, automobil, poutač atd. respektive na dodaný či námi objednaný deskový materiál.

  • Pracujeme s fóliemi životností běžně 2 - 10 let všech výrobců zastoupených na českém trhu, např. Avery, Oracal, Multifix, 3M, Jac, Grafitack, Mac-tac, Neschen…

Poptávky a tiskové podklady nám zasílejte na cocon@cocon.cz. Po specifikaci parametrů vašich požadavků, zašleme kalkulaci termín výroby. Po schválení se vrhneme do výroby. Vzorky samolepek a samolep vám rádi ukážeme na prodejně Cocon-tonery Praha 8 metro C Ládví.

řezaná grafika
samolepky

Vinylové samolepky 

Vinylové samolepky jsou vhodné do namáhaného prostředí: vlhko, vysoké nebo nízké teploty. Lze je tvarovat do libovolného tvaru.

Samolepky dodáváme buď předseknuté na archu, samostatně nasekané nebo velkoformátové až do šíře 160cm (délka může být libovolná, tiskneme na rolích).

Vinylové samolepky mohou být volitelně opatřeny laminací lesk / mat, což zvyšuje mechanickou odolnost a slouží též jako ochrana před UV zářením (a následným vyblednutím). Možnost tisku bílým inkoustem.

COCON-tonery-prodejna.jpg

Prodejna

Střelničná 1660, 182 00 Praha 8 Ládví

COCON-tonery

(nadzemní obchodní pasáž stanice metra „C“ Ládví)

Mapa stránek

cocon-tonery-logo

Ceníky

Služby a produkty

bottom of page